Wrocaw. Policjanci wybili szyb i wskoczyli do jadcego auta. Za kkiem spa pijany kierowca

Wrocaw. Policjanci wybili szyb i wskoczyli do jadcego auta. Za kkiem spa pijany kierowca

Nie ma komentarzy